Контакти Брендполу

Паркетна дошка

Декорів:-302 | Рейтинг: 4/5 |
Ясен Тірамісу Браш PL DG
Ясен Печерний PL
Ясен Морський Браш PL DG
Ясен Кристал Браш
Ясен Коньяк Браш PN
Ясен Коньяк PL
Ясен Коньяк HG
Ясен Кварц Браш
Ясен Кам'янець Браш PL
Ясен Білий Шовк Браш PL DG
Ясен Арктік PL
Ясен PRESTIGE NORTE MATT
Ясен PRESTIGE MARINE MATT
Чілд Крім PN DG
Тач оф Грей Браш PL
Паркетна дошка TT9 V4m Дуб натур пісчаний (mini checkerboard) масло-натур
Паркетна дошка TT9 V4m Дуб натур вінтаж вибіленний (basket weave) масло-натур
Паркетна дошка TT9 V4m Дуб лівінг браш (Old Block) масло-натур
Паркетна дошка TT9 V4m Дуб лівінг базальт браш (Old Block) масло-натур
Паркетна дошка TT9 V4m Дуб лівінг (checkerboard) масло-натур
Паркетна дошка TT9 V0 Дуб натур (basket weave) масло-натур
Паркетна дошка TT9 V0 Дуб лівінг браш (strip mix) масло-натур
Паркетна дошка TT8 V4 Дуб класік копчений браш (handscraped) масло-натур
Паркетна дошка TT8 V4 Дуб класік копчений браш (handscraped) білий масло-натур
Паркетна дошка TT8 V4 Дуб класік копчений (шкіра слона) масло-натур
Паркетна дошка TT8 V4 Дуб класік копчений (tree plank) масло-натур
Паркетна дошка TT8 V4 Дуб класік браш (handscraped) масло-натур
Паркетна дошка TT8 V4 Дуб класік браш (handscraped) білий масло-натур
Паркетна дошка TT8 V4 Дуб класік (шкіра слона) масло-натур
Паркетна дошка TT8 V4 Дуб класік (tree plank) масло-натур
Паркетна дошка TT8 V4 Дуб класік (seaport) масло-натур
Паркетна дошка TT8 V4 Дуб класік (seaport 2) масло-натур
Паркетна дошка TT6 V4 Дуб натур пісчаний грубо-хвилястий масло-натур
Паркетна дошка TT6 V4 Дуб натур грубо-хвилястий масло-натур
Паркетна дошка TT6 V4 Дуб натур вибіленний грубо-пилений масло-натур
Паркетна дошка TT6 V4 Дуб лівінг вінтаж вибіленний масло-натур
Паркетна дошка TT6 V4 Дуб лівінг noir грубо-пилений масло-натур
Паркетна дошка TT4 V4 Дуб шато рустік мат-лак 1х
Паркетна дошка TT4 V4 Дуб лівінг сірий вибіленний мат-лак 1х
Паркетна дошка TT4 V4 Дуб лівінг арктік мат-лак 1х
Паркетна дошка TT4 V4 Дуб лівінг антрацит браш. мат-лак 1х
Паркетна дошка TT4 V4 Дуб лівінг metallic браш мат-лак 1х
Паркетна дошка TT4 V4 Дуб баррік рустік мат-лак 1х
Паркетна дошка TT4 V4 Горіх натур мат-лак 1х
Показано з 1 по 52 із 302 (всього сторінок: 6)

паркетна дошка в Києві

Паркетна дошка в Києві - ціна зі знижкою 10-20%
    Закономірний факт: як правило, вибір покриття для підлоги в Києві відбувається за зовнішніми ознаками і характеристиками. Паркетна дошка в Києві вибирається аналогічним чином.
    Для початку бажано визначити, що собою являє паркетне покриття в магазині Брендпол.
    Це тришаровий матеріал, що нагадує «вафлі». Якщо розглядати його від низу до верху, можна помітити що нижній або основний шар складається з фанери (соснової або ялинової), що прекрасно видно на виставці магазину Брендпол. Перпендикулярно волокнам (що надзвичайно важливо через чергування напрямків, що компенсують напругу між кожним елементом самої дошки розташовується стабілізуючий або середній шар.

Варіанти виконання паркетної дошки від Брендпола

1. Деревоволокнистих плит з високим показником щільності.
2. Хвойна деревина, виконана за допомогою методу склеювання.
    Незалежно від того, який матеріал вибере виробник, схожість в одному - і гребені, і пази для замкового з'єднання паркетної дошки розташовуються в середньому шарі.
    Внаслідок найкрасивішим стає зовнішній (верхній) шар паркетної дошки . Побутова назва - «сорочка» або «робочий» шар.
Суть в тому, що головне навантаження припадає на середній шар, тому його називають «робочим». В основі робочого шару лежить шпон з товщиною в 0,5-2,5 мм або ламелі (планка) з товщиною в 2,5-4 мм. Розташування шару перпендикулярно середньому, але в паралельному розташуванні по відношенню до нижнього.

    Виготовляється з деревини цінних порід , доставка яких ведеться зі спеціальних зон, що охороняються. Ціни на паркетну дошку безпосередньо залежать від використовуваного матеріалу: ясен, горіх, бук, європейський клен, Дуссен, ірокко, венге. У магазині Брендпол ціни дуже динамічні , ми завжди готові обговорювати умови.

паркет

Вид на паркетну дошку зверху

    Обговоримо верхній шар паркетної дошки. Продавцями і виробниками в обов'язковому порядку обговорюється характеристика деревини - твердість. Її визначає метод Брінелля (шкала).
    Давайте спробуємо провести невеликий експеримент.
Беремо сталевий загартований шар. Вдавлюємо його з певним зусиллям в дошку, товщина якої не менше, ніж 4 мм. Після закінчення 30 сек. знімаємо навантаження і вимірюємо глибину залишилася вм'ятини на паркетній дошці.
    Відповідно до експерименту отримуємо саму тверду породу - горіх. Його твердість дорівнює 5,0. Самим м'яким матеріалом став європейський клен з твердістю в 3,0.
       Подумайте і дайте відповідь на питання: при товщині покриття в 13-22 мм чи гратиме велику роль тонка планка, приєднана за допомогою високого тиску, з товщиною в 4 мм? Швидше за все, буде звичайне «підпорядкування» більш масштабного нижнього шару.
    Наприклад, робимо найпростіший тест: упускаємо не важкий предмет з маленької висоти. Нехай цим предметом буде праска. Придбана паркетна дошка в Києві і з твердого, і з м'якого матеріалу матиме рівнозначні пошкодження від падіння предмета. Далі проводимо аналогічні дії, але на паркетному покритті, яке складається з різних однакових і середніх верхніх шарів, що мають однакову твердість. Пошкодження будуть різними, але поверхня дошки, де в якості середнього шару використаний HDF, матиме мінімальні пошкодження. Не у всіх ситуаціях властивості цінних порід деревини будуть нівельовані «підкладкою». Як правило, декоративні складові залишаються незмінними.
    Що може впливати на базовий рівень окислення? Під впливом ультрафіолету дерева буде міняти свій відтінок на більш темний. Часом було доведено, що бук, клен та ясен залишаться незмінні, а ось Дуссен, іроко, венге будуть миттєво окислюватися. Залишиться незмінним малюнок на паркетному покритті, зроблений селекцією.

селекція паркетної дошки

Купити паркетну дошку

Селекція паркетної дошки

    Перш ніж купити паркетну дошку, необхідно розібратися з усіма виробничими процесами, щоб мати всі необхідні знання для правильного вибору, а головне орієнтуватися в цінах.
    Процес селекції паркетної дошки (природний матеріал відбирається серед однієї породи) проводиться згідно строкатості, текстурою і кольором, присутності світлих зон і наявності сучків.
    Для виробництва паркетного покриття, де в якості верхнього шару використані ламелі, може використовуватися матеріал трьох видів.
    У якості першого розглядається матеріал з найбільш високою ціною: радіал, люкс, еліт, селект. Цей вид планки має на увазі вибір матеріалу з радіального розпилу з ретельним сортуванням згідно кольору і структури паркетної дошки. Такий підхід дозволяє отримувати покриття з однорідним рівним відтінком.

    Продаж підлогового покриття, де верхній шар має назву «стандарт» або «натур», вимагає використання деревини змішаного розпилу (поєднання радіального і тангенціального). Результатом такого методу стане покриття з кольоровими смугами. Наявність невеликих сучків на поверхні буде надавати якусь пікантність.
    Третім видом є матеріали під назвою «котедж», «рустик», «кантрі»,          «маркант» - в результаті виходить бюджетний і різномастих варіант.
    Слід зазначити, що зроблені види селекції не чинитимуть вплив на експлуатаційний термін, а змінять лише вартість матеріалу.
    Сортування у відповідності з типами розпилу була придумана в Росії. Цей метод орієнтований на те, щоб задовольнити запити покупця у виборі природної текстури та кольору. Європейські споживачі не настільки прискіпливі. Тим більше, що така підлога буде мати кращий вигляд в порівнянні з вихолощеним «радіалем».
    Вартість паркетного покриття буде залежати від кількості ламелей. Верхній шар може мати від однієї до трьох планок.
    Купити паркетну дошку в Києві , однополосного типу, зможе не кожен покупець - її вартість найвища. Така ціна пояснюється тим, що верхній шар має вигляд однорідної масивної дошки і не поділяється по ширині або довжині.
    Середня цінова категорія - двосмугова дошка, де в складі верхнього шару передбачені суцільні або модульні планки.
Трьохсмугові дошки мають вигляд штучного паркету, який покладений« палубою »і є найбільш доступним за своєю вартістю.

    Продаж підлогового покриття, де верхній шар має назву «стандарт» або    «натур», вимагає використання деревини змішаного розпилу (поєднання радіального і тангенціального). Результатом такого методу стане покриття з кольоровими смугами. Наявність невеликих сучків на поверхні буде надавати якусь пікантність.
    

Покриття паркетної дошки з різних деревних порід - тест

    Опинившись в магазині Брендпол, простому покупцеві може бути складно зробити вибір навіть за умови, що він чітко визначив колір і тип свого майбутнього статі. Розгубленість спровокована наявністю різноманіття деревних порід.

    Не варто обговорювати властивості і методи обробки деревини. Для правильного вибору оптимального підлогового покриття досить провести простий тест. Цей тест має на меті відшукати відмінності в плані експлуатаційних характеристик, які обумовлюються властивостями декоративного шару. Іншими словами, вплив будуть надавати порода дерева, яка використана у виробництві і методи поверхневої обробки.
    Щоб виключити побічний вплив тестування проводилося на матеріалі однієї фірми.
    Для тесту були взяті зразки паркетної дошки, де верхнім шаром є лаковане Дуссен, ясен, іроко, венге, європейський клен, бук і дуб. Також були долучені і моделі під масло з ясенем, вишнею, дубом, ироко і брашірованная венге. Була використана і дошка з цільної планкою в парі з трисмуговим варіантом.
    У процесі тестування вдалося виявити цікаві особливості.
    Але, все по порядку.

Методика тестування паркетної дошки

    Перш за все, слід розібратися. Можливо, даний тест може здатися жорстким в плані впливу на паркетну підлогу. Нами реально була перевищена сила впливу, що в повсякденному житті може і не відбутися на вашому дерев'яній підлозі.
    Кожен з нас розуміє, що паркетної дошки необхідний дбайливий, обережний і ретельний догляд.
    Яка тоді причина спонукала нас настільки жорстоко поставитися до паркету?
    Причина проста - щоб реальні результати змогли запам'ятатися нашим читачам. В результаті наша мета буде досягнута і кожен з вас чітко засвоїть, що не потерпить паркетна підлога. Практично всі зразки, які були задіяні в випробуванні, пройшли тест. Перевіряємо міцність паркетної дошки. Замість жіночих шпильок і підборів ми віддали перевагу ніжок пральної машини. Зразки були підкладені під пральну машину - активуємо режим віджиму на високих швидкостях. Далі намагаємося оцінювати стійкість до існуючих вібрацій. На наступному етапі тесту перевіряємо рівень механічної міцності: кидаємо молоток з метрової висоти на паркетну підлогу.
    Підводимо підсумки. Вплив швидкісного режиму на паркетну поверхню - нульове. Пол залишився в своєму первісному вигляді. Пошкодження від молотка залишилися на кожному зі зразків, але на лакованій поверхні пошкодження виглядають більш вираженими.
     Найніжніше покриття - брашоаний дуб. Уже при розпилюванні планка почала покриватися дрібними подряпинами. Робимо висновок, що на паркетної дошки не потрібно пересувати важкі предмети, а в процесі складання або розбирання паркетного статі не використовувати стамеску.

Дві стихії - вода і вогонь в тесті фортеці паркетної дошки від Брендпол

    Ми намагалися створити ситуації з реального життя: впав на підлогу недопалок, струшування попелу з сигарети, розлиті хімічні засоби (для миття посуду, наприклад), на підлозі лежали предмети протягом доби (мокрі матеріали). У підсумку нам вдалося отримати приголомшливі результати.
    Всім зразкам, на які впливав попіл, ми повернули первісний вид за допомогою легкої вологого прибирання. Справжні пошкодження принесла сигарета, залишена на підлозі - кожен зразок моментально оплавився. Однак таке ушкодження було практично непомітним на підлозі з темного венге. Мокрий матеріал не зміг зашкодити ні масляній, ні лакованій поверхні. Як тільки з поверхні була прибрана вода, ми не могли позначити навіть місце, де він лежав. Сталася неочікувана історія з відтінком матеріалу. Після тривалого контакту з водою злиняв матеріал фіолетового кольору і залишив бліді фіолетові сліди на світлих, оброблених маслом, поверхнях дуба і ясена.
    Підводячи підсумки даної ситуації, нам вдалося дізнатися корисні нюанси:
- якщо в вашому домі підлогу з деревного матеріалу світлого відтінку і масляним покриттям, намагайтеся уникати зіткнення з різними барвниками.
         До речі, вищезгадані висновки були підтверджені і винним тестом.
        Тільки брашовані дошки були пошкоджені після контакту з миючими засобами. Під час цього випробування протягом доби мило стало присихати до шпону, але швидко відмилося звичайною водою. Видалення забруднень з поверхні брашованого венге відмивалося досить важко через наявність штучних тріщин. Пол зі світлого дуба так і залишився з темною плямою - розчин почав в'їдатися між волокон і набирати пил.