Контакти Брендполу

Укладання вінілової Плитки

Декорів:-0 | Рейтинг: 0/5 |

У цій категорії немає товарів

Замовити укладання - (099)131-08-72 В'ячеслав

    При покупці вінілової плитки в наших магазинах, ви завжди можете розраховувати на професійний монтаж наших майстрів, які мають величезний досвід укладання підлогових покриттів і пройшли не один майстер-клас від виробників. Вартість монтажу залежить від складності геометрії приміщення. Наприклад, безліч кутів, кімнати неправильної форми, еркери та інше можуть збільшити вартість монтажу на 10-15%. При великих об'ємах, є знижки і ціна обговорюється індивідуально.

Послуга

Ціна

Монтаж клейової вінілової плитки

Від 250 грн/м2

Монтаж замкової вінілової плитки

Від 150  грн/м2

Монтаж SPC 

ламінату

Від 150 грн/м2

Залив самовирівнюючої суміші

 

Від 350 грн/м2

<([endif]---->

    Укладка вінілової плитки - це процес встановлення плитки на основу.

Ось загальні етапи укладання вінілової плитки:

1. Підготовка основи: перед укладанням вінілової плитки необхідно ретельно підготувати основу. Вона має бути рівною, чистою, сухою та жорсткою. Якщо необхідно, виконується вирівнювання основи.

2. Підготовка плитки: вінілова плитка зазвичай поставляється в коробках. Перед укладанням необхідно перевірити плитки на предмет пошкоджень та деформацій. Якщо виявлені пошкодження, такі плитки слід відкинути.

3. Монтаж вінілової плитки: починається укладання вінілової плитки. Зазвичай плитки укладаються вздовж довгої стіни, починаючи з кута. Залежно від вибраного способу монтажу (клейовий, плаваючий або на самоклеючу основу), процес може відрізнятися. При необхідності плитки можуть бути обрізані під потрібний розмір. Для цього можна використовувати інструменти, такі як лінійка, різак або пилка.