Контакти Брендполу

SPC ламінат

Декорів:-134 | Рейтинг: 4.4/5 |
Дуб Цюріх
Дуб Грантс
Дуб Аргос
ТИЧІНО
РОЙС
My Step Китай
1600
РЕГЕН
ПРИН
My Step Китай
1600
НЕККАР
ЛІНТ
My Step Китай
1600
КАНДЕР
ЕНС
My Step Китай
1600
ЕММЕ
My Step Китай
1600
Дуб Якима
Дуб Саппоро
Дуб Сірий
Дуб Рустикальний
Дуб Портланд
Дуб Пасадена
Дуб Панама
Дуб Орегон
Дуб Лугано
Дуб Лахті
Дуб Коричневий
Дуб Коні
Дуб Класичний
Дуб Канада
Дуб Жовтий
Дуб Женева
Дуб Джорджтаун
Дуб Джорджія
Дуб Дакота
Дуб Давос
Дуб Веллінгтон
Дуб Вільямсбург
Дуб Болонья
Дуб Берн
Дуб Берген
Дуб Белфорд
Дуб Бежевий
Дуб Античний
Дуб Аляскан
Дуб Аляскан
Дуб
StoneTech Китай
1000
Дуб
StoneTech Китай
1000
Дуб
StoneTech Китай
1000
Дуб
StoneTech Китай
1000
Дуб
StoneTech Китай
1000
Дуб
StoneTech Китай
1000
ГРІОН
Горіх Невада
Показано з 1 по 52 із 134 (всього сторінок: 3)

SPC ламінат, як інноваційний матеріал для підлогового покриття

    У пошуках відповідного покриття для підлоги багато клієнтів залишають свій вибір на ламінаті. Такі вироби не тільки надійні, але і привабливі. Ось тільки не кожен наважиться на установку такого варіанту в кухні. Індустрія будівельних матеріалів не стоїть на місці і тепер популярністю користується SPC ламінат. В інтернет-магазині представлений великий вибір виробів подібного плану від різних виробників.

SPC: що це таке?

    SPC плитка з'явилася на ринку ще в 2016 році і відразу завоювала популярність у споживачів. До складу такого композитного ламінату входить не тільки ПВХ, але і полімери, а також додаткові добавки. Така конструкція обумовлює прості умови догляду і особливості експлуатації. Ламінат нового покоління відповідає всім санітарно-епідеміологічним нормам. Може використовуватися в будь-якому приміщенні будинку,  що ідеально підходить для сімей,  де є маленькі діти та домашні тварини.
    До інших переваг покриття можна віднести:
1. Високий показник стійкості до вологи, що дозволяє встановлювати його навіть на кухні.
2. Екологічність матеріалів. У складі відсутні формальдегіди та клей, які використовуються для з’єднання шарів в аналоговій продукції. Можна замовити плитку SPC і в дитячі кімнати. Покривається матеріал краскою з оксидом металу, який забезпечує стійкість до царапин та інших механічних ушкоджень. Тестування показало, що навіть при падінні важкого елемента на поверхні не залишиться і слід.
3. Ізносостійкий поліетиленовий шар захищає від забруднень. Покриття не впитує, а відштовхує частинки пилу.
4. Високі показники теплопровідності дозволяють використовувати це напольне покриття при установці теплого полу. Захищена поверхня і від впливу високої температури. Навіть, якщо впустити сигарету, покриття залишиться цілим.
Такі унікальні фіз.-технічні характеристики забезпечені за рахунок додавання в склад карбонату кальцію.  В порівнянні з каменем або керамічною плиткою, паркетом з деревини, такий матеріал обійдеться недорого. У каталозі представлена велика палітра відтінків, що дозволяє купити ламінат під інтер'єр будь-якої кімнати.

Особливості виробництва

    Жорсткі вінілові підлоги складаються з трьох шарів, що забезпечує представлені вище властивості: основа, декоративний та зносостійкий шар ПВХ. Етапи виробництва: Карбонат кальцій та ПВХ – основні матеріали, які нагріваються до 270 градусів і поєднуються. Виливаються у форму, щоб утворився готовий лист. Він остигає і кристалізується.
    Отримана плита покривається декоративним шаром з певним відтінком та візерунком. Для оптимізації процесу нанесення плівки вона скручена в рулон і швидко покриває всю площу листа. Захисним покриттям виступає полівінілхлорид, який підвищує показники зносостійкості ламінату. Залежно від мети враховується товщина покриття: 0,3 мм для комерційних приміщень, 0,5 мм для спец. технічних.
    SPC ламінат - це  якісне та сертифіковане покриття для підлоги.