Контакти Брендполу

Ще Ламінат для кухні

Декорів:-283 | Рейтинг: 4.6/5 |
М'який дуб теплий сірий
Дуб Натуральний Бежевий
Дуб Лакирований Натуральний
Classic Oak natural
quick step Бельгія
Топ продаж
1150
Класичний дуб бежевий
Патина класичний дуб сірий
Дуб м'який сірий
quick step Бельгія
Топ продаж
1150
Soft Oak natural
quick step Бельгія
Топ продаж
1150
Saw cut Oak grey
quick step Бельгія
Топ продаж
1150
Дуб Вікторіанський Коричневий
White Planks
quick step Бельгія
Топ продаж
1150
Яскравий Дуб
Шовковий дуб
Шерлок Дуб
Чак Дуб
my floor Німеччина
660
Цитадель Дуб
Хайленд Ейч Титан
Хайленд Ейч Сільбер
Флорентіна
Трюфель сосна
Топаз Дуб
Титановий Дуб
Сучасний волоський горіх
Старий фламандський дуб
Старий Дуб темний
Старий Дуб світло-сірий
Старий Дуб сірий
Старий дуб натуральний
Сталевий Дуб
Справжній Дуб
Спалені дошки
Сохо Вудмікс
Сосна Інверей біла
egger pro laminate Німеччина
665
Скайлайн Дуб
Світло-сірі лаковані дубові дошки
Сант Джеймс
Сансет 5G
alsafloor Франція
1270
Сансет
alsafloor Франція
1640
Садиба Дуб світло-сірий
Садиба Дуб бежевий
Сієнна Дуб
Рафия
alsafloor Франція
1245
Рафія
alsafloor Франція
910
Раковина Дуб
Раковина Дуб
Промисловий коричневий дуб
престарілий
плитка біла
Планки Мербау
Пихта Сибірська
Пилающий Дуб
Петтерссон Ейх Грау
Показано з 1 по 52 із 283 (всього сторінок: 6)

Ламінат для кухні 

    Облаштування кухні в будинку чи квартирі – це складний, відповідальний та трудомісткий процес. Підбираючи покриття для підлоги в таке приміщення важливо забезпечувати його надійність, довговічність і складні умови експлуатації.

Плюси ламінату для облаштування кухні

    Такий варіант підлоги для кухонної та обідньої зони – це практичне та неймовірно красиве покриття для підлоги, яке відрізняється такими основними перевагами та особливостями:

  • Високий рівень стійкості до подряпин та іншого виду пошкоджень – створивши таку підлогу, можна не турбуватися про збереження покриття навіть у разі падіння гострого кухонного приладдя, ножів та інших подібних предметів.
  • Нанесення спеціального матового покриття на підлогу дозволяє запобігти ковзанню ніг при попаданні вологи на підлогу. По такій підлозі буде приємно і комфортно ходити босими ногами.  На ламінаті не залишається вм'ятин або інших слідів від розташування громіздкої та важкої техніки, стільців або інших елементів.
  • Максимально реалістична передача фактури натуральної цільної деревини дозволяє створювати красивий, стильний дизайн кухонь та обідніх зон.

    Якщо правильно підібрати характеристики ламінату, то переживати про поширені міфи, про те, що укладений на кухні матеріал здується, швидко зіпсується, обійдуть Вас.

Як вибрати безпечний, довговічний та комфортний ламінат на кухню

    Для того щоб служба такого покриття була максимально довгою і бездоганною, підлога змогла порадувати довгі роки важливо правильно і грамотно підібрати тип і параметри ламінату. Визначаючись з ідеальним варіантом покриття для підлоги, слід обов'язково враховувати такі моменти:

  • Параметри зносостійкості – визначення конкретного класу зносостійкості ламінату. Від таких параметрів безпосередньо залежатиме термін служби підлоги. Для того щоб запобігти виникненню будь-яких непередбачених ситуацій або проблем з покриттям для підлоги на кухні оптимальним варіантом стане ламінат найвищого 32 класу. Така характеристика дозволить проводити часті та регулярні вологі прибирання без шкоди для підлоги.
  • Особливості замкових з'єднань дозволять організувати максимально швидкий, надійний монтаж ламінату незалежно від розмірів або планування кухні. міцного, довговічного та надійного покриття практичним та гарним рішенням стане вибір ламінату товщиною 8-9 мм. Такі параметри дошки створять додаткову шумоізоляцію, що стане хорошим бонусом для кухні..

    Якщо ви зіткнулися з труднощами при виборі ідеального ламінату для кухні в будинку або квартирі - тоді сміливо звертайтеся до наших співробітників. Досвідчені майстри своєї справи швидко та точно допоможуть визначити кількість будівельних матеріалів та параметри покриття з урахуванням усіх особливостей, розмірів та інтенсивності використання кімнат.

У каталозі нашої компанії Ви зможете знайти ще багато корисних, цікавих товарів для створення комфорту та затишку в будинку, квартирі або на робочому місці.