Контакти Брендполу

Укладання паркетної Дошки

Декорів:-0 | Рейтинг: 0/5 |

У цій категорії немає товарів

Монтаж паркетної дошки – це серйозний та відповідальний процес. Тому його потрібно довіряти майстрам. І в нас є такі. Гарантія на монтаж – 1 рік.

Послуга

>

Ціна

Монтаж паркетної дошки на підкладку

Від 200 грн/м2

Монтаж паркетної дошки на клей

Від 300 грн/м2

Монтаж паркетної дошки на клей – комплекс (фанера+дошка)

 

Від 550 грн/м2

Заливка самовирівнюючої суміші

 

Від 350 грн/м2


 Монтаж паркетної дошки - це процес укладання дерев'яного покриття для підлоги на основу. Нижче я опишу загальні етапи монтажу паркетної дошки:

  • Підготовка основи: перед укладанням паркетної дошки необхідно ретельно підготувати основу. Вона має бути рівною, чистою, сухою та жорсткою. Якщо необхідно, виконується вирівнювання основи.
  • Укладання підкладки: на підготовлену поверхню укладається підкладка. Це може бути спеціальний матеріал із пінополістиролу або фарбованого паперу. Підкладка призначена для пом'якшення ударів і шумоізоляції. На підкладку починається укладання паркетної дошки.
  • Залежно від обраного способу монтажу (клейовий, плаваючий або цвях), процес може відрізнятися. Зазвичай, дошки укладаються вздовж довгої стіни, починаючи з кута. При необхідності дошки можуть бути обрізані під потрібний розмір.

Загальний час монтажу паркетної дошки залежить. від площі приміщення, вибраного методу монтажу та інших факторів і може змінюватись від декількох днів до декількох тижнів.