Контакти Брендполу

Ламінат Agt Turkey Armonia Slim&Large

Декорів:-6 | Рейтинг: 4.8/5 |
Minori
AGT Турція
Топ продаж
601
Toskana
Sorento
Ravello
Palermo
Napoli
Показано з 1 по 6 із 6 (всього сторінок: 1)

Природна структура та свіжий зовнішній вигляд вузького ламінату Agt Turkey Natura Slim привертає до нього увагу покупців, які хотіли б додати природну красу своєму житлу. Підлогове покриття виготовляється із застосуванням сучасних технологій, тому поєднує в собі красу природного декору та практичність. Ламінат отримав 32-й клас стираності, що говорить про високу зносостійкість і довговічність. Його можна укладати не тільки в житлових приміщеннях — покриття для підлоги справляється із середніми навантаженнями, має запас удароміцності, а також стійкості до появи подряпин і вм'ятин на поверхні.

Переваги ламінату Armonia Slim&Large

Колекція ламінату АГТ Туреччина Armonia Slim&Large має стандартну довжину 1380 мм і два варіанти ширини 159 мм і 246мм.

У колекціях представлені елегантні рішення, які складно відрізнити від справжньої деревини не тільки візуально, а й на на дотик.

Для виробництва ламінату використовується спресована основа, щільність якої становить 900 кг/м.кв. Така технологія забезпечує високу міцність виробів та здатність витримувати тривалі навантаження. За рахунок водовідштовхувального покриття ламінатні дошки захищені від деформацій та пошкоджень при контакті з водою. Разом з цим аквафобний шар запобігає попаданню бактерій усередину покриття для підлоги. Інші переваги серії:

  • Замок Twin Clic для простого монтажу планок;
  • Наявність мініфасок;
  • Антистатичне покриття.

Серія Armonia Slim виконана в тих же кольорах та дизайні, що й колекція Armonia Large. Завдяки цьому їх можна комбінувати, особливо, в приміщеннях із нестандартною конфігурацією.