Контакти Брендполу

Ламінат Agt Turkey Concept Series

Декорів:-6 | Рейтинг: 0/5 |
Scala
AGT Турція
Топ продаж
661
Moderna
Loreto
Dorino
Centro
Casella
Показано з 1 по 6 із 6 (всього сторінок: 1)

Міцний вузький ламінат Agt Turkey Concept Series виконаний у найкращих традиціях бренду. За основу для моделей серії взято натуральні відтінки та патерни, що імітують цінні породи дерева. Загалом у колекції налічується 6 варіантів декору — Casella, Centro, Dorino, Loreto, Moderna та Scala.

Види та особливості

Всі моделі ламінату АГТ Туреччина Концепт Сіріс відповідають оптимальному класу зносостійкості — 32, що дозволяє використовувати його як підлогу при середньому навантаженні. Він підходить як для житла, так і для офісного приміщення - вибрати відповідний варіант можна з таких моделей ламінату: Casella - ламінат з напівматовою поверхнею, в стриманих сріблястих тонах. Декор імітує поверхню деревини дуба. Підходить для використання як у просторих, так і малих житлових та комерційних приміщеннях.

  • Centro — ламінат, який повторює натуральні кольори та текстуру дуба. Стійкий до появи подряпин і вм'ятин, підходить сучасному дизайну в стилі прованс, лофт, кантрі..
  • Loreto - багатий шоколадний відтінок цієї моделі ламінатних дощок підходить для укладання в приміщеннях, де дизайнери хочуть підкреслити престиж і статусність.
  • Moderna - декор кольору обробленого натурального дуба, простий і природний. Універсальний варіант для укладання в приміщеннях будь-якого типу.
  • Scala — дошка в сіро-бежевому відтінку, з імітацією прожилок. Нейтральний варіант, здатний поєднуватись практично з будь-якою обстановкою.
  • Кожен із представлених варіантів декору поєднує стильне оформлення та високі експлуатаційні характеристики. Ламінатні дошки мають 4 сторонні фаски, які створюють враження того, що настил виготовлений з натуральної деревини.