Міжкімнатні двері в Києві

Декорів:-1807 | Рейтинг: 4.4/5 |
Паула ПО Омис
Двери Марсель ПГ белая DVERIPRO
All-glass 01
Модель 404 Белый цвет
ЭТЮД ПО "ОМИС"
Эскада-Рада Р2 1200 "Новый Стиль"
Эскада+Р2 Ясень Новый Стиль
Эскада+Р2 Каштан Новый Стиль
Эскада+Р2 Золотой Дуб Новый Стиль
Эскада+Р2 Золотая Ольха "Новый Стиль"
Эскада+Р1 Ясень "Новый Стиль"
Эскада+Р1 Каштан "Новый Стиль"
Эскада+Р1 Золотой Дуб "Новый Стиль"
Эскада+Р1 Золотая Ольха "Новый Стиль"
Эскада+Р1 двойные Новый Стиль
Эскада Ясень Новый Стиль
Эскада ПО Ясень Новый Стиль
Эскада ПО Каштан Новый Стиль
Эскада ПО Золотой Дуб Новый Стиль
Эскада ПО Золотая Ольха Новый Стиль
Эскада ПГ с гравировкой ясень Новый Стиль
Эскада ПГ с гравировкой Новый Стиль
Эскада ПГ с гравировкой зол. ольха Новый Стиль
Эскада Каштан "Новый Стиль"
Эскада Золотой Дуб "Новый Стиль"
Эскада Золотая Ольха "Новый Стиль"
Эльза ПВХ СС+КР Омис
Эльза ПВХ ПГ Омис
Элиза ПВХ ультра Новый Стиль
Элиза ПВХ ультра дуб мускат Новый Стиль
Элиза ПВХ ультра дуб молочный Новый Стиль
Элиза ПВХ ультра дуб медовый Новый Стиль
Элиза ПВХ ультра дуб дымчатый Новый Стиль
Элиза BLK ПВХ ультра Новый Стиль
Элиза BLK ПВХ ультра дуб мускат Новый Стиль
Элиза BLK ПВХ ультра дуб медовый Новый Стиль
Элиза BLK ПВХ ультра дуб дымчатый Новый Стиль
Шарм ПО с молдингом Новый Стиль
Шарм ПО Новый Стиль
Шарм ПГ с молдингом "Новый Стиль"
Шарм ПГ "Новый Стиль"
Фортис Овал Р1 DeLuxe "Новый Стиль"
Фортис Овал "Новый Стиль"
Фортис Классик ПО "Новый Стиль"
Фортис Классик "Новый Стиль"
Фортис Вензель Р1 DeLuxe "Новый Стиль"
Фортис Вензель DeLuxe "Новый Стиль"
Фортис В+Р1 "Новый Стиль"
ФОРТЕ ЛИАНА ПО "ОМИС"
Флоренция С2 BLK Новый Стиль
Показано з 1 по 52 із 1807 (всього сторінок: 35)Вибір міжкімнатних дверей

Міжкімнатні двері - це важлива частина інтер'єру. Вони повинні бути практичними, функціональними та естетичними. Основними критеріями вибору дверей є конструктивні особливості, розміри, матеріал, колірна гамма, стиль. Наш інтернет-магазин міжкімнатних дверей Брендпол пропонує великий вибір міжкімнатних дверей в Києві від перевірених виробників - DARUMI, KORFAD, LEADOR, RODOS, TERMINUS і ін.

Конструктивні особливості міжкімнатних дверей

До основних видів конструкції міжкімнатних дверей відносяться:


 • Щитові. Це прості конструкції, які складаються з дерев'яної рами і двох листів МДФ. До переваг щитових дверей відносяться мала маса і низька ціна.
 • Фільонок. Усередині каркаса таких дверей встановлюються спеціальні дощечки (фільонки), що виготовляються з дерева або МДФ. Основні переваги фільонок - це висока міцність, естетичність і хороші звукоізоляційні властивості.
 • Царговие (збірні). Внутрішній простір каркаса заповнюється горизонтально розташованими дощечками (царгами). Царговие двері характеризуються підвищеною міцністю і надійністю.
 • матеріали

Внутрішні двері виготовляються з наступних матеріалів:


 • Натуральне дерево. Це матеріал преміум-сегмента. Двері можуть виготовлятися з дуба, сосни, вільхи, горіха, бука і ясена. Вони характеризуються високою міцністю, надійністю, естетичністю і високими звукоізоляційні властивості. До недоліків відносяться низька вологостійкість, масивність, висока вартість.
 • МДФ і ДСП. Ці матеріали використовуються в якості альтернативи натуральної деревини. Плити МДФ і ДСП бувають як цільними, так і ніздрюватими. Більш переважні плити МДФ, ніж ДСП. Вони відрізняються високою міцністю, екологічністю, простотою обробки і прийнятною ціною.
 • способи обробки

Кімнатні двері можуть мати покриття з наступних матеріалів:


 • Скло. Це елемент декору у вигляді вставок. Для покриття дверей використовується спеціальне загартоване скло. Воно надає оригінальний зовнішній вигляд і візуально розширює простір. До переваг скляних дверей відносяться естетична привабливість, гарна пропускаемость світла і простота в догляді.
 • Натуральний шпон. Для оздоблення використовуються тонкі листи деревини цінних порід - зрізи дуба, ясеня, венге і ін. Товщина шпону становить від 0,1 до 10 мм. Для захисту від вологи двері покривають лаком. Шпоінрованное покриття має унікальний малюнком і відрізняється ремонтопридатністю.
 • Плівки ПВХ. Це покриття відноситься до бюджетних. ПВХ-плівки здатні імітувати текстуру дерева. Відрізняються підвищеною стійкістю до пошкоджень і впливу хімічних засобів. За допомогою ПВХ-плівок можна покривати як гладкі, так і рельєфні поверхні.
 • Ламінат. Ламінування дверей здійснюється за допомогою покриття меламіну папером або за допомогою ламінатіном. Ламіновані покриття характеризуються високою міцністю, протипожежними властивостями, простотою в догляді, стійкістю до температурних перепадів, прийнятною ціною.
 • HPL-пластик. Складається з декількох шарів крафт-паперу, просочених синтетичними смолами. Цей матеріал відрізняється вологостійкістю, механічною і хімічною стійкістю, екологічністю.

Cпосіб відкриття


У нас можна замовити недорого міжкімнатні двері, що розрізняються за способом відкриття:


 • Розпашні. Це класичні двері, використовувані в більшості квартир і будинків. Можуть бути одностулковими і двостулковими (зазвичай встановлюються в вітальню). На них можна встановлювати петлі, замки, запори, засувки. Розпашні двері характеризуються високою міцністю і хорошими звукоізоляційними показниками.
 • Розсувні. Ці конструкції зсуваються вздовж стіни. Представлені в одно- і двох дверних виконанні. До переваг розсувних конструкцій відносяться привабливий зовнішній вигляд і можливість економії простору. Однак розсувні конструкції володіють меншою міцністю і звукоізоляцією в порівнянні з орними.
 • Складні (книжка). Полотно складається з двох стулок, які діляться на різну кількість секцій. До переваг таких конструкцій відносяться економія простору, безпеку і безшумність. Недолік - обмежена тепло- і звукоізоляція.
 • Кольорова гама

При виборі міжкімнатних дверей слід враховувати стиль квартири:


 • Для невеликих приміщень слід вибирати світлі відтінки, які надають легкість і легкість.
 • Темні міжкімнатні двері надають інтер'єру строгість.
 • Червоно-руді двері додають приміщенню домашній затишок.
 • Можна вибирати двері білих і кремових відтінків, які повинні гармоніювати з інтер'єром.
 • фурнітура
 • Фурнітура забезпечує належне функціонування міжкімнатних дверей. Основні елементи фурнітури - це замки, ручки, петлі, засувки, обмежувачі і доводчики. Зазвичай фурнітура виготовляється з нержавіючої сталі, алюмінію і латуні. Для обробки поверхні використовуються різні способи - полірування, хромування, анодування. При виборі фурнітури потрібно враховувати міцність, матеріал і розмір двері, корозійну стійкість.

Якщо Ви хочете купити міжкімнатні двері під замовлення в Україні з установкою, звертайтеся в наш інтернет-магазин. Ми пропонуємо широкий асортимент виробів різних матеріалів, розмірів і відтінків з коробкою і в зборі. Наші переваги - це висока якість товару, швидка доставка по Україні, прийнятні ціни.