Ламінат Kronostar

Декорів:-5 | Рейтинг: 0/5 |
Дуб Ретушированный
kronostar Россия
Дуб Пьемонт
kronostar Россия
Дуб Лигурия
kronostar Россия
Дуб Дымчатый
kronostar Польша
Дуб беленный 1- полосный
kronostar Россия
Показано з 1 по 5 із 5 (всього сторінок: 1)

ТМ Kronostar (Росія) входить входить до складу швейцарської групи компаній SWISS KRONO Group, яка на сьогоднішній день включає в себе десять підприємств у восьми країнах: Швейцарії, Німеччини, Польщі, Росії, Україні, США, Франції та Угорщини. Практично у всіх нішах ринку, в яких виступає компанія SWISS KRONO Group, вона є світовим лідером.

SWISS KRONO Group зарекомендувало себе, як сильне, стійке підприємство, з позитивною динамікою розвитку та високими економічними показниками. З будівельного майданчика з першими фундаментами компанія SWISS KRONO Group виросла в найпотужніше виробництво, помітне навіть у світовому масштабі. Проведена велика робота з розвитку підприємства і розширення асортименту продукції, що виробляється першокласної якості. Щорічний випуск всіх видів продукції становить понад 1 млн. М3. SWISS KRONO Group виробляє і реалізує шліфовані і ламіновані плити МДФ і ДСП, а також ламіновані підлогові покриття і настінні панелі.

Результатом застосування новітніх технологій, міжнародних традицій і досвіду стало виняткову якість продукції та великий вибір пропонованих декорів.

Дана продукція пропонується в декількох колекціях. Колекції відрізняються один від одного декорами, текстурою поверхні, товщиною панелі і класом стирання. Представлені характеристики визначають можливість використання тієї чи іншої колекції ламінованих підлогових покриттів в залежності від призначення приміщення.

У ламінаті від ТМ Kronostar (Росія) використовується дві системи замкових з'єднань:

1.Замок DoubleClic зроблений з чотирьох сторін кожної панелі, що істотно покращує якість збірки і зменшує ймовірність пошкодження замка при інсталяції).

2.Замок 5G зі знімною гнучкою полімерної вставкою на торцевій частині дошки є міцне і надійне з'єднання і значно полегшує укладання підлоги.